Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny pożar w Poniacie

Kilka minut przed godz. 8.00 w miejscowości Poniat, gmina Piątnica, w budynku murowanym wybuchł pożar. Skierowani na miejsce strażacy w jednym z pomieszczeń znaleźli ciało mężczyzny.

Okazało się, że był to 91 letni mieszkaniec domu. Ze wstepnych informacji wynika, że źródłem pożaru była kaflowa kuchenka, którą meżczyzna dogrzewał się. Znajdowała się ona w pomieszczeniu, gdzie był mężczyzna i przy niej było najwięcej śladów ognia.

Na miejscu pracują służby, ustalają dokładnie okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę