Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kontrabanda

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Ponad 1250 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz 102 kg krajanki tytoniowej zabezpieczyli kolneńscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą. 39-latek z gminy Turośl miał narazić Skarb Państwa na straty niemal 140 tysięcy złotych.

Jak przekazuje oficer prasowy Kolendy Powiatowej Policji w Kolnie funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że na terenie gminy Turośl, w pomieszczeniach gospodarczych  należących do 39-latka, może znajdować się kontrabanda. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się w trakcie sprawdzania posesji. Wczoraj rano, funkcjonariusze zabezpieczyli tam ponad 1250 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz około 102 kg krajanki tytoniowej. 
- Wstępne ustalenia wskazują, że suma strat, na jakie mógł w ten sposób zostać narażony Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych należności podatkowych, to około 137 tysięcy złotych – podaje Policja. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę