Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Wyjaśniają śmierć noworodka i... proszą o pomoc

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W najbliższy poniedziałek, na cmentarzu komunalnym w Zambrowie, odbędzie się pogrzeb chłopca, którego zwłoki odnaleziono w sortowni odpadów w Czerwonym Borze. Okoliczności zabójstwa noworodka wyjaśniają policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i proszą o kontakt wszystkie osoby mające wiedzę na temat tej zbrodni.

Zwłoki noworodka znalazł w ubiegły piątek po południu pracownik Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze.
- Przyczyną zgonu noworodka był uraz wielomiejscowy – podał prokurator Rafał Kaczyński powołując się na ustalenia z oględzinach zwłok noworodka, których dokonano w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku. Te ustalenia wskazują, że chłopiec urodził się żywy. W poniedziałek Prokuratura Okręgowa w Łomży wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa noworodka,

Wszystkie osoby mające wiedzę na temat tej zbrodni proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Numery telefonów: 85 670 31 20, 85 670 21 92 lub numerem alarmowym 112. - Każda przekazana policjantom informacja nawet anonimowa, zostanie dokładnie sprawdzona – zapowiadają policjanci informując, że pogrzeb chłopca odbędzie się 18 maja o 13.30 na cmentarzu komunalnym w Zambrowie. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę