Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Jeszcze jedna noc z przymrozkiem

Główne zdjęcie
Opady śniegu z 12.05.2020 r.

We wtorek było Pankracego, wczoraj Serwacego, a dzisiaj Bonifacego. To tzw. zimni ogrodnicy. Jutro zimna Zośka i jak zapowiadają synoptycy ostatnia noc podczas której w regionie można spodziewać się przygruntowych przymrozków.

Ostrzeżenie przed nimi wydał  synoptyk dyżurny Mateusz Zamajtys z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku. Nocą temperatura minimalna w województwie podlaskim ma wynieść od 0°C do 3°C, ale na północy i zachodzie województwa, czyli także w regionie łomżyńskim, możliwy spadek temperatury przy gruncie do -3°C.

Kolejnej nocy – z piątku na sobotę - według prognoz synoptyka temperatura minimalna w regionie wyniesie od 2°C do 4°C. Synoptycy nie spodziewają się już przygruntowych przymrozków. 

Dodać wypada, że dziś w ciągu dnia temperatura powietrza ma wzrosnąć maksymalnie do 14°C, a jutro do 15°C. Dzisiaj po południu należy spodziewać się wzrostu zachmurzenia do dużego z możliwością wystąpienia słabych, przelotnych opadów deszczu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę