Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

To było zabójstwo noworodka

Prokuratura Okręgowa w Łomży wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa noworodka, płci męskiej, którego zwłoki ujawniono w piątek na terenie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w kompleksie leśnym w Czerwonym Borze. - Przyczyną zgonu noworodka był uraz wielomiejscowy – podał prokurator Rafał Kaczyński powołując się na ustalenia z oględzinach zwłok noworodka, których dokonano wczoraj w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku.

Te ustalenia wskazują, że chłopiec urodził się żywy, dlatego śledztwo wszczęte przez Prokuraturę Okręgową w Łomży prowadzone jest w kierunku zabójstwa. 

Art. 148§ 1 kk.
§ 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Zwłoki noworodka znalazł w piątek po południu pracownik Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze. Pierwsze czynności na miejscu prowadzone były pod nadzorem prokuratury w Zambrowie, ale dziś śledztwo w tej sprawie wszczęła   Prokuratura Okręgowa w Łomży. 

Ze względu na dobro śledztwa prokuratorzy nie podają więcej informacji w sprawie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę