Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Chciał skoczyć z mostu

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

33-letni mieszkaniec Łomży w sobotę wieczorem chciał popełnić samobójstwo skacząc z mostu „Hubala” do Narwi. Wychylającego się przez barierkę mostu mężczyznę złapali policjanci, których zaalarmowała kobieta widząca zdarzenie.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży w sobotę wieczorem dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie o mężczyźnie, który chce skoczyć z mostu. Alarmująca policję osoba podała dokładny rysopis i mówiła ze szczegółami co robi mężczyzna stojący na środku mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”. 
- Interweniujący policjanci zauważyli mężczyznę, który przechylał się przez barierki. Natychmiast zareagowali uniemożliwiając mu skok – podaje Brulińska dodając, że 33-latek znajdował się pod wpływem alkoholu i nie potrafił wytłumaczyć swojego irracjonalnego zachowania. - Ponieważ cały czas mówił funkcjonariuszom, że chce „ze sobą skończyć” został przekazany pod opiekę lekarzy i trafił do szpitala – dodaje. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę