Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

15-latek z marihuaną

Główne zdjęcie
Krajowa mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Prawie gram marihuany znalazł łomżyński dzielnicowy przy 15-latku. Policjant w piątkowe popołudnie legitymował nastolatka w jednym z miejsc oznaczonych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Środki odurzające, które miał przy sobie 15-letni mieszkaniec Łomży zostały zabezpieczone do dalszych czynności, a nastolatek został przekazany pod opiekę rodzicom. O całej sprawie został też powiadomiony Sąd Rodzinny.  

Policjanci informując o zdarzeniu apelują do mieszkańców, aby nie bali się zgłaszać swoich spostrzeżeń odnośnie podejrzanych zachowań na KMZB. Każdy sygnał o zagrożeniu dokładnie jest  sprawdzany przez funkcjonariuszy, a w przypadku potwierdzenia zagrożenia jest ono eliminowane. Policjanci przypominają także, że zgłoszenia nanoszone na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa są anonimowe.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę