Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Drastyczna zmiana pogody

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Poranek ciepły i słoneczny, po południu jeszcze cieplej – do 23 °C, i coraz więcej chmur przelotne opady deszczu oraz burze, lokalnie z gradem przed którymi ostrzega Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku. Miejscami może spaść do 20 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a porywy wiatru wyniosą do 80 km/h.

Burzowa atmosfera nad region powinna nadciągnąć około godziny 14. i utrzymać ma się do ok. 23. Wraz z nadejściem frontu burzowego temperatura powietrza ma zacząć spadać. Nocne opady deszczu w drugiej połowie nocy mają przechodzić miejscami w deszcz ze śniegiem i mokry śnieg.  Na północy województwa – według synoptyka - możliwy przyrost pokrywy śnieżnej do 5 cm. tam też najchłodniej - temperatura minimalna od -1°C na północy do 3°C na południu.

Jutro w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, przejściowo deszczu ze śniegiem i krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach okresami wzmagający się do 70 km/h, stopniowo wieczorem słabnący północno-zachodni i zachodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę