Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na drodze do Śniadowa

Trzy samochody osobowe zderzały się na wysokości wsi Koziki na drodze Łomża – Śniadowo. Są utrudnienia w ruchu, ale – jak przekazuje Policja – odbywa się on wahadłowo.

Do zdarzenia doszło o godzinie 14.20. Na miejscu są służby ratunkowe. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że w związku ze zdarzeniem policjanci podejmują czynności w kierunku kolizji drogowej a nie wypadku.  

Prawdopodobnie do zdarzenia doszło, gdy kierowca busa wyjeżdżając na drogę wojewódzką z drogi prowadzącej do wsi Koziki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi dostawczemu jadącemu w kierunku Łomży. Doszło do zderzenia obu pojazdów, po czym jeden wpadł do rowu, a drugi zderzył się jeszcze z samochodem osobowym jadącym od Łomży w kierunku Śniadowa.

Na miejscu pracują policjanci, którzy szczegółowo będą wyjaśniać okoliczności i przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę