Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego

Główne zdjęcie
Zaginiony Józef Szarnecki, lat 72, zam. Przechody, gm. Grajewo. (fot. KPP Grajewo)

Wyszedł z miejsca zamieszkania ponad miesiąc temu 3 kwietnia 2020 roku i dotąd nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci nadal poszukują 72-letniego mieszkańca gminy Grajewo i proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Zaginiony to: Józef Szarnecki, lat 72, zamieszkały we wsi Przechody na terenie gminy Grajewo.

Rysopis: wzrost 180 cm; szczupła sylwetka; włosy czarne ze śladami siwizny, broda średniej długości czarna ze śladami siwizny,  oczy jasne, nos duży prosty, uszy średnie odstające.

Ubrany był w: ciemnobrązowa kurtka skórzana, szare spodnie robocze, czarne buty skórzane, czarny sweter.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Grajewie tel. /86/ 474 18 21, /86/ 474 18 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę