Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Z dużej chmury mały deszcz...

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Niespełna 7 mm, czyli 7 litrów wody na metr kwadratowy ziemi wyniosły wczorajsze opady w okolicach Łomży. Tyle zmierzona na stacji IMGW w Marianowie koło Piątnicy. Stacja Dobrylas zanotowała opad wysokości 7,7 mm, a Burzyn nad Biebrzą tylko 2,7 mm. Dziś padać może do późnego popołudnia. Prognozowana przez synoptyków wysokość opadów w województwie podlaskim to od 5 mm na północy do 12 mm lokalnie na południu i południowym wschodzie.

Po południu postępujące od północy województwa większe przejaśnienia. Przez cały dzień chłodno - temperatura maksymalna od 9°C na południu do 13°C na północy. Odczucie chłodu potęguje wilgoć i wiatr północny i północno-zachodni, który w porywach może osiągać prędkość do 65 km/h.
W nocy zachmurzenie początkowo duże, później większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, stopniowo słabnący.

W czwartek w regionie zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. Na na noc z czwartku na piątek synoptycy już zapowiadają przygruntowe przymrozki do -3°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę