Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na S8 koło Zambrowa

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Zablokowana jest droga ekspresowa S8 pomiędzy Mężeninem a Zambrowem. Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych trzy podróżujące nimi osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło na pasie w kierunku Warszawy. Kierowca mercedesa wyprzedzając dodge z przyczepką prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przyczepę. Zarówno kierowca mercedesa jak i kierowca dodge oraz pasażer z tego samochodu trafili do szpitala.

Droga S8 pomiędzy Mężeninem a Zambrowem na chwilę obecną jest zablokowana. Dla pojazdów ciężarowych wyznaczono objazd drogami krajowymi z Jeżewa DK64 do Łomży i dalej DK63 do Zambrowa, a pojazdy osobowe miejsce wypadku mogą objechać drogami lokalnymi.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę