Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Idzie deszcz

Główne zdjęcie
Łomża, pl. Kościuszki (zdjęcie ilustracyjne)

Nawet do 15 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi może spaść dziś w okolicach Łomży. Około południa nad region powinny nadciągnąć większe chmury i opady deszczu, a lokalnie także burze. Padać ma także nocą.

Tomasz Siemieniuk, synoptyk dyżurny z białostockiego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW na wtorek dla województwa podlaskiego zapowiada, postępujący od zachodu wzrost zachmurzenia, przelotne opady deszczu, a lokalnie możliwe burze. 
- Na zachodzie (województwa – dop. red.) prognozowana suma opadów lokalnie do 15 mm – podaje synoptyk. - Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. W czasie burz możliwe porywy do 60 km/h.

W nocy nadal możliwe są przelotne opady deszczu, a początkowo również burze. Prognozowana suma opadów lokalnie w województwie podlaskim może wynieść do 12 mm. 

W środę zachmurzenie duże z postępującymi od północy regionu większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, ale głównie na południowym wschodzie i południu regionu. Tam prognozowana suma opadów wynosi do 12 mm. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę