Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Z nożem po pieniądze...

Na 3 miesiące trafił do aresztu zatrzymany przez łomżyńskich policjantów 36-latek. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie rozboju z użyciem noża na pracownicy jednego z lokali na terenie miasta. Jak się okazało nie było to jego pierwsze takie zachowanie.

Jak przekazują policjanci w piątek około 1.00 w nocy, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zostali wezwani na interwencję do jednego z lokali, na terenie miasta. Ze zgłoszenia, przebywający tam 36-latek groził pracownicy nożem, żądając wydania tysiąca złotych. Kobiecie udało się uciec i zamknąć w pomieszczeniu socjalnym oraz wezwać pomoc. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jak sie okazało był już skazywany za takie przestępstwo. Sąd na wniosek prokuratury, zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. 36-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę