Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Siedmiu szybkich wpadło w Śniadowie

Siedmiu kierowców straciło w sobotę prawo jazdy w Śniadowie. Wszyscy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Najszybszy był 40-letni kierowca opla, który na ulicy Szosowej, jechał z prędkością 127 km/h.

O zatrzymaniu siedmiu piratów drogowych poinformowali policjanci. Zaznaczają, że wszystkim nieodpowiedzialnym kierowcom zostały zatrzymane prawa jazdy, które zgodnie z prawem będą im zatrzymane na trzy miesiące. Na kierujących zostały nałożone też mandaty karne, a ich konta zasiliły punkty karne. 
Policjanci dodają także, że kontrole prędkości w Śniadowie odbywają się  m.in. w związku ze zgłoszeniami nanoszonymi przez mieszkańców na internetowej Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę