Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Handel powoli wraca do Venedy

Dziś, po niemal dwumiesięcznej przerwie, otwarto sklepy w Galerii Veneda w Łomży. To jedyne centrum handlowe w mieście, które było objęte rządowymi restrykcjami wprowadzonymi, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa.

W Venedzie, po zamknięciu z końcem marca hipermarketu Tesco, ostatnio działały tylko Rossamn, apteka Acer i restauracja KFC realizująca zamówienia do domu. Teraz mogły by się otworzyć pozostałe sklepy i niemal wszystkie punkty usługowe – formalnie nadal nie może działać zakład fryzjerski, a restauracja KFC może oferować swoje potrawy jedynie na wynos. Okazuje się, że dziś nie wszystkie sklepy w Venedzie otworzą się dla klientów. Nadal zamknięte postoją sklepy sieciowe należące do firmy LPP: Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. 
Poza tym w trakcie przerwy z galerii wyprowadził się duży sklep Martes Sport.

Podczas zakupów w Galerii Veneda należy używać maseczek ochronnych i rękawiczek, utrzymać minimum 2 metry odległości od ludzi, zalecane jest płacenie zbliżeniowo. 
Właściciel galerii przed jej ponownym otwarciem poinformował o wystawieniu dyspens z płynem do dezynfekcji rąk, wymianie mydła w toaletach na antybakteryjne, oraz zapewnił o dezynfekowaniu miejsc często dotykanych np. poręczy, klamek, przycisków windy... 

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami w Galerii Veneda będzie obowiązywał limit osób kupujących. Rząd dopuścił możliwość przebywania w galeriach 1 osoby na 15m2 powierzchni handlowej.  Galeria Veneda przy ul. Zawadzkiej ma ponad 40 tys. metrów powierzchni, w tym ponad 15 000 m2 powierzchni najmu, co oznacza, że legalnie może tu przebywać jednocześnie nawet ponad tysiąc osób.  

Obowiązkiem właściciela galerii jest także zapewnienie przynajmniej w jednym punkcie w galerii handlowej możliwości nabycia maseczek ochronnych oraz rękawiczek jednorazowych. Te w Venedzie oferuje teraz Apteka Acer, sklep Way To Beauty i Kolporter. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę