Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Pożyczki internetowe - jak wybrać?

Dziś mnóstwo rzeczy możemy załatwiać przez Internet - od spraw urzędowych, przez konsultacje z lekarzem, po sprawy finansowe. Podobnie jest z pożyczaniem pieniędzy. Decydując się dziś na pożyczkę internetową, pieniądze mogą być na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia, a to wszystko bez wychodzenia z domu! Gdzie szukać takich pożyczek i jak dobrać najlepszą dla nas ofertę? Odpowiadamy!

Jak wybrać pożyczkę internetową?

Pożyczka internetowa oferowana jest przez wiele instytucji finansowych - można zaciągnąć ją zarówno w banku, ale również w firmach pozabankowych. Przez Internet możemy wziąć zarówno "chwilówkę", jak i pożyczki długoterminowe oraz kredyty bankowe. To, jaki produkt wybierzemy, zależy od naszych potrzeb, preferencji i możliwości. Najlepiej jest oczywiście porównać kilka ofert, żeby wybrać tę najkorzystniejszą dla nas. Poszukiwania można rozpocząć od tradycyjnych porównywarek pożyczkowych, żeby zorientować się, jakie warunki są oferowane przez różne instytucje. Jednak będą to jedynie "reklamy" - żeby otrzymać wiążącą propozycję, musimy już wnioskować u konkretnego pożyczkodawcy.

Jest jeszcze inne rozwiązanie - platforma pożyczkowa, którą jest Bancovo. Tam, składając tylko jeden wniosek, możemy otrzymać nawet kilka dopasowanych ofert, od różnych instytucji. Platforma skupia bowiem banki i firmy pożyczkowe w jednym miejscu - korzystając z niej łatwo porównać dostępne oferty, wybrać najlepszą dla nas opcję i od razu podpisać umowę. Wszystko można załatwić w jednym miejscu - szybko i 100% online. Więcej na temat pożyczek internetowych na platformie Bancovo przeczytasz na https://www.bancovo.pl/kredyty-i-pozyczki-internetowe-jak-to-dziala/

Na co zwrócić uwagę pożyczając online?

Przede wszystkim zawsze sprawdź całkowity koszt pożyczki, żeby widzieć, ile będzie Cię kosztowała. Koniecznie zastnów się również, czy wysokość miesięcznej raty będzie dla Ciebie komfortowa w spłacaniu. Nie powinna za bradzo nadwyrężać Twojego domowego budżetu, żeby nie ryzykować trudnościami w spłacie zadłużenia. Jeśli masz wątpliwości, czy dasz radę spłacać w terminie pożyczkę, możesz wnioskować o niższą kwotę lub spróbować rozłożyć spłatę na dłuższy okres.

Zanim podpiszesz umowę, koniecznie zapoznaj się z nią, żeby być świadomym np. wszelkich dodatkowych opłat, również w przypadku opóźnienia w spłacie. Oczywiście wybór samego produktu, to kwestia indywidualna. Uzależniona jest od tego, czy najbardziej zależy Ci na czasie, najniższych kosztach, czy minimum formalności. Również kwota, jaką chcesz pożyczyć i zdolność kredytowa ma kluczowe znaczenie przy wyborze produktu i instytucji.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę