Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Jutro korek w Piątnicy

Główne zdjęcie
Roboty drogowe w Piątnicy

Jutro, w czwartek 30 kwietnia, kierowców czekają duże utrudnienia w przejeździe przez Piątnicę. Od 6.00 do 16.00 zaplanowano prace przy remoncie nawierzchni drogi krajowej nr 61 na odcinku od mostu nad Narwią do okolic hotelu Belfort w Piątnicy.

Na przebiegającej przez środek Piątnicy drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo ma być prowadzony remont nawierzchni bitumicznej jezdni. W związku z tym kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym, który w tym czasie będzie kierowany ręcznie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę