Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Spotkanie na haju

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na 3 miesiące do tymczasowego aresztu trafił 29-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna podejrzany jest m.in. o narażenie na niebezpieczeństwo zagrażające życiu lub zdrowiu osoby, która zażyła podaną przez niego nieznaną substancję. Gdy zobaczyli ją policjanci nie mogli nawiązać z nią kontaktu i musiał trafić pod opiekę lekarzy. Po tej interwencji policjanci w jednym z mieszkań zabezpieczyli ponad 100 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych, oraz zatrzymali także dwoje 22-latków.

Do groźnego zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia, ale dopiero dziś poinformowali o tym policjanci. Jak przedstawiają zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie Łomży, gdzie miała przebywać kobieta pod wpływem narkotyków. W mieszkaniu były młode osoby. Z jedną z nich nie dało się nawiązać kontaktu i to ona trafiła ona pod opiekę lekarzy. 
- W trakcie interwencji, policjanci zauważyli ślady świadczące o tym, że w pokoju mogą znajdować się substancje psychoaktywne – relacjonując Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży. - Szybko okazało się, że znaleźli tam torebki strunowe zawierające susz roślinny, kolorowe tabletki i biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana, extasy, a także amfetamina. Kolejne, ujawnione zostały również podczas przeszukań, w których policjantów wspomagał pies służbowy. W sumie zabezpieczono ponad 100 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych. 

W związku ze sprawą policjanci zatrzymali troje mieszkańców Łomży. 22-letnia kobieta oraz 22-letni mężczyzna usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, przy czym mężczyzna ma odpowiadać za posiadanie ich w znacznej ilości. Natomiast 29-latek podejrzany jest dodatkowo o udzielanie narkotyków innym, a także narażenie na niebezpieczeństwo zagrażające życiu lub zdrowiu osoby, która zażyła podaną przez niego nieznaną substancję. Mężczyzna na wniosek prokuratury został doprowadzony do sądu, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę