Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Młodego motocyklistę zabiła prędkość

Główne zdjęcie
Motocykl roztrzaskał się na drzewie

Motocyklista, który zginął we wczorajszym wypadku drogowym w okolicach wsi Dębniki za Nowogrodem miał zaledwie 22 lata. To był mieszkaniec okolicy. Prowadzony przez niego motocykl uderzył w fiata pandę, który zjeżdżał z drogi wojewódzkiej nr 645 Łomża – Myszyniec w lewą stronę na drogę gruntową. Motocyklista miał jechać bardzo szybko.

Przypomnijmy do tragicznego w skutkach wypadku  doszło po godzinie  16.30 na drodze Nowogród - Zbójna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadąca fiatem pandą w kierunku Zbójnej kobieta skręcała w lewa stronę w drogę gruntową gdy w tym czasie wyprzedzać miał ją motocyklista. Siła uderzenia była tak duża, że w fiacie wyrwane zostało lewe przednie koło, a samochód obrócił się o 360 stopni. Motocykl wylądował około 20 metrów roztrzaskując się na jednym z drzew. Jego kierowca zginął na miejscu. 

Policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.  Z okoliczności wynika, że przyczyną tragedii mogła być nadmierna prędkość.

zobacz: Tragiczny wypadek na drodze Nowogród – Zbójna fotogaleria


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę