Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na drodze Nowogród – Zbójna

Motocyklista zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 645 Łomża – Myszyniec. W okolicach wsi Dębniki za Nowogrodem, uderzył w osobowego fiata pandę, po czym roztrzaskał się na jednym z przydrożnych drzew.

Do wypadku doszło o godzinie  16.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zarówno kierowany przez kobietę fiat panda jak i motocykl jechali od strony Nowogrodu w kierunku Zbójnej. Do tragicznego zdarzenia doszło gdy kierująca fiatem skręcała w lewą stronę, a kierowca motocykla ją wyprzedzał. Siła uderzenia była tak duża, że po uderzeniu motorem w fiata wyrwane zostało lewe przednie koło, a samochód obrócił się o 360 stopni. Motocykl około 20 metrów dalej uderzył w drzewo, gdzie jego kierowca zginął na miejscu. 

Droga Łomża - Myszyniec jest zablokowana. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę