Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej perfum wpadł „po godzinach”

27-letni mieszkaniec Łomży w minioną sobotę z jednego ze sklepów w mieście miał ukraść kilka sztuk perfum znanych marek o łącznej wartości blisko 800 zł. Perfumy niepostrzelenie udało mu się wynieść ze sklepu, ale długo swoim sukcesem się nie cieszył.

Jak informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, został zatrzymany przez będącego w czasie wolnym od służby policjanta Wydziału Kryminalnego, który zauważył i rozpoznał idącego chodnikiem mężczyznę. Okazało się, że 27-latek może mieć również związek z podobnym zdarzeniem, do którego doszło na przełomie stycznia i lutego br. Skradziono wtedy zapachy o wartości blisko 700zł. 

Młodemu mieszkańcowi Łomży za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę