Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pijany trafił w komendanta

Ponad 3 promile alkoholu miał w sobie 35-latek z gminy Piątnica, który wczoraj przed wieczorem spowodował kolizję w pobliżu skrzyżowania Alei Legionów z ul. Adama Mickiewicza w Łomży. 35-latek uderzył w tył jadącego przed nim samochodu. Jak wynika z naszych informacji za jego kierownicą siedział I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Na szczęście komendant nie odniósł obrażeń, a całe zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizję drogową.

Do zdarzenia doszło o godzinie 18.20. Policja potwierdza, że kierowca, który spowodował kolizje był pijany. Urszula Brulińska z KMP w Łomży  podaje, że badanie mężczyzny wykazało, że w miał 1,56 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza. To przelicza się na ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. 
Policjanci zbadali także kierowcę renaulta, w który uderzyła skoda prowadzona przez pijanego 35-latka. Był nim podinsp. Krzysztof Sewioło I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Badanie wykazało, że komendant był trzeźwy.

Okazuje się, że 35-latek nie był jedynym pijanym, który wczoraj zdecydował się wsiąść za kierownicę i jechać przez Łomżę.  Przed godziną 10. na ul. Wiejskiej policjanci zatrzymali skodę, której kierowca 47-letni kierowca, mieszkaniec Łomży, miał blisko 2 i pół promila alkoholu w organizmie. 

Zarówno 35-latkowi jak i 47-latkowi policjanci zatrzymali prawa jazdy. Obaj mężczyźni za popełnione przestępstwa będą odpowiadać przed sądem. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę