Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Zderzenie z ciągnikiem rolniczym

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Kierujący pojazdem osobowym marki peugeot prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył ciągnika. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Do wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie - kwadrans przed godz. 15. - na drodze wojewódzkiej nr 647 z Kolna do Zabiela. Policja podaje, że obaj kierowcy są trzeźwi. Po wypadku droga została zablokowana, ale objazdy dla samochodów osobowych wyznaczono drogami lokalnymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę