Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Gwałciciel w areszcie

Główne zdjęcie
zdjęcie ilustracyjne

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 22-latek. Młody mężczyzna może w wiezieniu spędzić nawet 12 lat. Podejrzewany jest o dokonanie gwałtu.

Do zdarzenia doszło w ostatni czwartek, 9. kwietnia, w okolicy miejscowości Wroceń. To jedna z nadbiebrzańskich wsi w gminie Goniądz, powiat moniecki. Sprawcą gwałtu ma być 22-letni Mateusz B., mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny. Jak informuje prokuratura przedstawiono mu zarzuty popełnienia przestępstwa zgwałcenia oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, tj. przestępstw z art. 197§ 1kk i art. 178a§1kk.
Śledczy, ze względu na dobro osoby poszkodowanej, nie ujawniają jej wieku, ani miejsca zamieszkania.  

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec podejrzanego Mateusza B. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Artykuł 197 § 1. kodeksu karnego stanowi: Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę