Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wpadł złodziej katalizatorów

Główne zdjęcie
W bagażniku samochodu mundurowi znaleźli część katalizatora, a także kominiarki oraz różnego rodzaju narzędzia. (Fot. KMP Łomża)

Policjanci z Łomży poinformowali o zatrzymaniu 33-letniego mężczyzny, który może mieć związek z serią kradzieży katalizatorów samochodowych. Doszło do nich na osiedlowych parkingach na terenie Łomży i Białymstoku. Policja podaje, że pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę blisko 7 tysięcy złotych i zaznacza, że sprawa jest rozwojowa.

Zabezpieczona przez policjantów część katalizatora (fot. KMP Łomża)
Zabezpieczona przez policjantów część katalizatora (fot. KMP Łomża)

Jak relacjonuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy z KMP w Łomży w miniony czwartek około 3 w nocy, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego pełniąc służbę na łomżyńskich osiedlach, zatrzymali do kontroli volkswagena. W bagażniku samochodu mundurowi znaleźli część katalizatora, a także kominiarki oraz różnego rodzaju narzędzia. 33-letni kierowca, oraz jego 25-letni pasażer, przy którym mundurowi ujawnili amfetaminę trafili do policyjnego aresztu. 

Szlesińska podaje, że intensywna praca łomżyńskich funkcjonariuszy pozwoliła ustalić, że 33-latek może mieć związek z kradzieżami katalizatorów samochodowych, do których doszło w marcu na terenie Łomży, a także trzema takimi zdarzeniami zgłoszonymi na terenie Białegostoku.  Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Przed sądem, z posiadania amfetaminy, ma się tłumaczyć zatrzymany razem z nim 25-latek. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę