Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Kolizja ciężarówki i osobówki w Chojnach

Pomimo pustych ulic około południa na DK 61 w Chojnach Młodych doszło do kolizji ciężarówki i auta osobowego. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał, choć sytuacja wyglądała na groźną.

Prawdopodobnie kierujący cieżarówką jadącą w stronę Łomży nie zauważył hamującej hondy i uderzył w tył osobówki. Uderzenie było na tyle silne, że wyrzuciło auto poza drogę. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt w zdarzeniu powaznie nie ucierpiał.

Na miejscu jeden pas został wyłączony z ruchu i są małe utrudnienia. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę