Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Celnicy zarekwirowany alkohol przekazali do Sanepidu

Dziś Urząd Skarbowy w Łomży przekazał Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży 65 litrów wysokoprocentowego alkoholu zatrzymanego przez funkcjonariuszy podlaskiej KAS podczas prowadzonych działań kontrolnych – poinformował Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

- Przekazany alkohol, którego przepadek na rzecz skarbu państwa orzekł sąd, zostanie wykorzystany do zabiegów dezynfekcyjnych koniecznych w profilaktyce przeciwko koronawirusowi - podaje Hancewicz wyliczając, że łącznie z poprzednimi partiami, podlaska KAS przekazała dotychczas na potrzeby podlaskich instytucji 852 litry alkoholu zatrzymanego podczas prób przemytu i działań kontrolnych na terenie woj. podlaskiego. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę