Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Ścigane BMW

Główne zdjęcie
Zatrzymanie ściganego BMW (fot. KMP Łomża)

Nie miał prawa jazdy, chciał uciec przed policyjną kontrolą i uszkodził policyjne auto. Policjanci z Łomży poinformowali o zatrzymaniu po pościgu 36-latka, który jechał samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 16. na terenie gminy Miastkowo. Policjanci z Posterunku Policji w Śniadowie zauważyli BMW, które miało popękaną przednią szybę, a podróżujące nim dwie osoby, nie korzystały z pasów bezpieczeństwa. 
Policjanci chcieli zatrzymać auto do kontroli, ale kierowca BMW nie zatrzymał się  i gwałtownie przyspieszył. Rozpoczął się pościg, w którym – jak przekazuje policja - ścigany co chwilę wykonywał niebezpieczne manewry i zajeżdżał drogę, chcąc zepchnąć radiowóz z jezdni. Gdy oba pojazdy zatrzymały się, wówczas mężczyzna wybiegł z BMW i kontynuował ucieczkę pieszo. Po około 200 metrach został zatrzymany. 
Wówczas wyszło na jaw, że powodem ucieczki był orzeczony wobec 36-latka sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje go do kwietnia 2022 roku. 
- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dziś usłyszał zarzuty. Przed sądem odpowie także za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i uszkodzenie policyjnego radiowozu – podaje policja.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę