Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Mandaty za niestosowanie się do ograniczeń

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Niemal 120 mandatów wystawili w weekend policjanci z województwa podlaskiego osobom, które nie stosowały się do wprowadzonych ograniczeń w przemieszaniu się i gromadzeniu się. Mandatami zakończyła się blisko co trzecia z podejmowanych interwencji.

Jak wynika z dobowych podsumowań dokonywanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku przez dwa ostatnie dni policjanci otrzymali niemal 400 zgłoszeń o łamaniach wprowadzonych do walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa przepisów dotyczących przemieszczania się i gromadzenia się osób. Blisko 200 z tych interwencji zakończyło się wstawieniem mandatów karnych, w kolejnych niemal 120 policjanci wypisali mandaty, a 55 przypadkach wszczęto czynności wyjaśniające. 

Z policyjnych danych wynika, że wczoraj, najwięcej interwencji, bo aż 172 dotyczyło gromadzenia się osób. Co piąta z nich zakończyła się nałożeniem mandatów.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę