Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Procesja z palmami A.D. 2020

W Niedzielę Palmową, o godz. 12.00 bp Janusz Stepnowski przewodniczył mszy świętej i procesji z palmami, która odbyła się we wnętrzu Łomżyńskiej Katedry. Ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem, uroczystość odbyła się bez udziału wiernych. Ci mogli uczestniczyć jedynie poprzez Telewizję Narew.

Dzisiejsze zimne i puste ławki katedralne, spragnione opartych ciepłych dłoni i kolan, są równie wstrząsajace jak przywołane przez bpa Janusza w kazaniu biblijne obrazy trzęsienia ziemi towarzyszące śmierci Chrystusa. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę