Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

„Pomaganie przez tankowanie” w sobotę

Główne zdjęcie
Stacja paliw PHU Kurpiewski przy ul. Szosa Zambrowska

W sobotę w Galerii Veneda odbędzie się koncert charytatywny dla Filipa Wądołowskiego z Łomży, który prawie od urodzenia choruje na wiotkie porażenie mózgowe czterokończynowe i padaczkę lekooporną. Akcję pomocy chłopcu włączą się także franczyzowe Stacje Paliw ORLEN S.A., których właścicielem jest Firma PHU „KURPIEWSKI” Jan Kurpiewski. Można będzie taniej zatankować i pomóc 8-letniemu chłopcu.

Tankując auto zapłacisz 10 groszy mniej za każdy litr paliwa (wszystkie rodzaje), a 15 groszy z każdego zatankowanego litra paliwa, podwojone przez właściciela stacji PHU „KURPIEWSKI” Jan Kurpiewski) zasili subkonto Filipa Wądołowskiego z Łomży w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Celem akcji jest wsparcie rehabilitacji i leczenia chłopca. 

Promocja obejmuje Stacje Paliw ORLEN w Łomży przy Al. Piłsudskiego 115 a i ul. Szosa Zambrowska 100. Ograniczona jest czasowo - od północy do północy w dniu 29 lutego 2020 roku (sobota). 

Zasady akcji:
a) na hasło FILIP każdy tankujący za gotówkę/kartą płatniczą Klient dostanie -10 gr rabatu/na każdy rodzaj paliwa,
b) za każdy litr kupionego na te hasło paliwa (każdy rodzaj paliwa) – Firma PHU "KURPIEWSKI" Jan Kurpiewski przekaże dodatkowe 15 gr na Filipka,
c) ilość zatankowanych na Filipka litrów x 15 gr x 2 (dodatkowa wpłata od PHU "KURPIEWSKI" Jan Kurpiewski- właściciela stacji). 

„Pomóż Nam wspiąć się na wyżyny jego możliwości, okiełznać epilepsję i pozwolić mu mówić” - apelują organizatorzy promocji „Pomaganie przez tankowanie 29.02.2020 roku” 

Zobacz: Codzienna walka o zdrowie syna


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę