Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wyjaśniają śmierć 27-latka

Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Łomży ustalili personalia mężczyzny, którego ciało znaleziono o poranku na tyłach blaszaka przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. To 27-letni mieszkaniec Łomży. Na razie nie wiadomo co było przyczyną jego śmierci.

Prokurator Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży podaje, że informacje o odnalezieniu ciała mężczyzny służby otrzymały o godzinie 6.40 rano. Na miejsce przyjechał prokurator pod którego nadzorem dokonano wstępnych oględzin. Okazało się, że zmarły młody człowiek to mieszkaniec Łomży. Póki co śledczy nie wiedzą co było przyczyną jego śmierci.
Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. W poniedziałek zaplanowana jest sekcja zwłok, która – na co liczą śledczy – wskaże przyczynę śmierci 27-latka.
- Na obecnym etapie nie podejrzewamy udziału osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci mężczyzny – mówił prokurator Szulkowska.

Przypomnijmy ciało mężczyzny przy metalowych schodach technicznych dawnego blaszaka przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego znalazł mieszkaniec pobliskiego bloku, który nad ranem wyszedł na spacer z psem. 

zobacz: Trzecia ofiara zimy?


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę