Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Trzecia ofiara zimy?

Martwego mężczyznę znaleziono o poranku przy ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Leżał przy schodach technicznych dawnego blaszaka. Okoliczności śmierci mężczyzny pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci.

Ciało mężczyzny znalazł mieszkaniec pobliskiego bloku, który nad ranem wyszedł na spacer z psem. Zmarły miał niespełna 40 lat. Na razie nie są znane przyczyny zgonu. 
Mieszkańcy mówią, że nie widać było, aby miał jakieś obrażenia.

Być może zmarł z wyziębienia. Jeśli tak, to byłaby to trzecia w mieście ofiara zimy, której jakby w tym roku nie było. Pod koniec listopada jednego dnia w mieście znaleziono ciała dwóch zmarłych bezdomnych. Jeden z nich zmarł w rejonie torowiska przy ul. Kolejowej, a drugi w zdezelowanych budynkach przy alei Legionów po drugiej stronie torowiska. Biegli orzekli, że mężczyźni zmarli w skutek wyniszczenia organizmu połączonego z wychłodzeniem.

zobacz: Bezdomni zmarli z zimna

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę