Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Muzyk oficjalnie zastępcą dyrektora

Główne zdjęcie
www.arimr.gov.pl

Potwierdzają się nasze wczorajsze informacje o powołaniu Agnieszki Muzyk na stanowisko zastępcy dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Dziś jej nazwisko pojawiło się na oficjalnej stronie internetowej Agencji.

Nazwisko Agnieszki Muzyk widnieje w zakładce: Kierownictwo Podlaskiego OR ARiMR. Muzyk z wykształcenia jest doktorem socjologii. Dotychczas zawodowo związana była z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W latach 2015-2018 była zastępcą prezydenta Łomży ds. oświaty, a wcześniej pracowała w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.  Politycznie Muzyk związana jest z partią PiS. 

zobacz: Agnieszka Muzyk w ARiMR


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę