Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Agnieszka Muzyk w ARiMR

Główne zdjęcie
Agnieszka Muzyk

Agnieszka Muzyk została powołana na stanowisko zastępcy dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. To kolejna personalna zmiana we władzach Agencji. W grudniu niespodziewanie odwołany został dyrektor oddziału Wiesław Grzymała, a na początku stycznia jeden z zastępców dyrektora Marcin Piotr Sekściński został wicewojewodą podlaskim. Agnieszka Muzyk pracę w biurowcu przy ul. Nowej 2 w Łomży ma rozpocząć jutro.

Agnieszka Muzyk będzie drugim, obok Adama Pasierbiewicza, zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, po tym jak 9. stycznia dotychczasowy zastępca Waldemar Szczesny został powołany na pełniącego obowiązki dyrektora oddziału.

Muzyk jest doktorem socjologii i politycznie związana jest z PiS. Wiosną 2014 roku z list PiS kandydowała do Parlamentu Europejskiego, a jesienią 2014 r. w wyborach do sejmiku województwa podlaskiego zdobyła mandat. Zrezygnowała z niego przyjmując funkcję pierwszego zastępcy u nowego prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego, który był wówczas działaczem PiS. Funkcję pełniła do maja 2018 roku. Wtedy wyszło na jaw, że władze krajowe partii to ją, a nie Chrzanowskiego chcą zgłosić jako kandydata na prezydenta Łomży w jesiennych wyborach parlamentarnych. Chrzanowski wyrzucił Muzyk z ratusza, a później on został wyrzucony z PiS. W bezpośredniej potyczce wyborczej jesienią 2018 roku Muzyk przegrała z Chrzanowskim finał wyborów prezydenckich. 

Jesienią ubiegłego roku Agnieszka Muzyk została jeszcze wystawiona przez polityków PiS jako kandydatka na posła na Sejm. Startując z 11. miejsca listy zdobyła 5580 głosów poparcia, ale mandatu nie wygrała. Teraz została powołana na stanowisko zastępcy dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę