Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

W TOP 10 Miss Tourism Metropolitan International 2019

Główne zdjęcie
Wiktoria Wiśniewska fot: Facebook Miss Tourism Metropolitan International 2019

Wiktoria Wiśniewska z Grajewa trafiła do grona 10 najpiękniejszych kobiet świata. 18-latka reprezentowała Polskę podczas odbywających się w Phnom Penh, stolicy Kambodży wyborów Miss Tourism Metropolitan International 2019

fot: Facebook Miss Tourism Metropolitan International 2019
fot: Facebook Miss Tourism Metropolitan International 2019

Wiktoria Wiśniewska była najmłodszą spośród kilkudziesięciu kandydatek z całego świata, które walczyły o koronę . Jury konkursu Miss Tourism Metropolitan International 2019  podczas uroczystej gali wybrało ją do grona 10 najładniejszych kobiet na świecie. 
 
Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im Mikołaja Kopernika w Grajewie. W ubiegłym roku zdobyła tytuły: Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę