Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Świąteczne promocje w BRICOMARCHE

Najpiękniejsze święta tuż tuż! Czy jesteśmy już przygotowani? Na pewno nie wszyscy, jak co roku w natłoku codziennych spraw ciężko wygospodarować wolną chwilę na czasochłonne zakupy przedmiotów które wypełnią nasz dom tą niepowtarzalną, magiczną, świąteczną aurą. W Bricomarche to wszystko kupimy pod jednym dachem, w niespotykanie szerokiej ofercie, przyjemnej atmosferze i przy pomocy przemiłej obsługi.

A w dniach 14-15 grudnia przeceniamy wszystkie dekoracje świąteczne dodatkowo o

10 % !!!

Znajdziesz tu: bombki, łańcuchy, lampki choinkowe, figurki i maskotki świąteczne, stroiki, girlandy, projektory, ozdoby  Led, stojaki choinkowe i wiele wiele więcej ...

W ofercie posiadamy również największy wybór choinek sztucznych i naturalnych.

Zapraszamy do Bricomarche w Łomży, al. Piłsudskiego 121.

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę