Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Rossmann pomaga także w Łomży

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie w Łomży oraz Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” pod wezwaniem Świętego Ducha w Łomży to dwie organizacje charytatywne z miasta, które otrzymały wsparcie w ramach ogólnopolskiej akcji drogerii Rossmann „Pomagamy jak umiemy”. - Korzystając z aplikacji Klubu Rossmann i robiąc zakupy w naszych drogeriach uzbieraliście aż 5 mln zł! Dzięki Wam możemy obdarować 250 organizacji charytatywnych produktami o tej wartości – podaje Rossmann.

W województwie podlaskim obdarowanych przez Rossmann takich organizacji charytatywnych jest pięć. Dwie z nich to nasze, łomżyńskie. Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie w Łomży i Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” pod wezwaniem Świętego Ducha w Łomży.
Ciężarówka z przekazanymi darami właśnie dotarła do łomżyńskiego DPS-u. Były w niej chemia gospodarcza, środki higieny osobistej oraz kosmetyki na kwotę 24 tysięcy 791 złotych i 85 groszy.
Dyrekcja, pracownicy i podopieczne Domu Pomocy Społecznej przekazują podziękowania Katarzynie Kupisz, koordynatorowi regionalnemu akcji oraz kasjerkom ze sklepów Rossmann za skanowanie każdej transakcji. 
– Dziękujemy również wszystkim ludziom, którzy w ramach tej akcji użyli podczas zakupów wirtualnej Karty Klubu Rossmann. Dzięki temu wiemy, że istnieją ludzie o dobrym sercu, dla których los drugiego człowieka nie jest obojętny – mówi Krzysztof Jankowski, dyrektor DPS-u, gorąco dziękując za wsparcie, pomoc, dobry gest, okazane serce i wrażliwość.

Foto: fot. UM Łomża
Foto: fot. UM Łomża
Foto: fot. UM Łomża
Foto: fot. UM Łomża
Foto: Organizacje charytatywne do których trafiło wsparcie w ramach akcji Rossmann „Pomagamy jak umiemy”. Z województwa podlaskiego są to: Fundacja dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady w Białymstoku, Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie w Łomży, Towarzystwo Przyjaciół Chorych

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę