Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 24 maja 2022 napisz DONOS@

Fotogaleria

Rossmann pomaga także w Łomży

Powrót do artykułu « »

fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
Organizacje charytatywne do których trafiło wsparcie w ramach akcji Rossmann „Pomagamy jak umiemy”. Z województwa podlaskiego są to: Fundacja dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady w Białymstoku, Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie w Łomży, Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum" w Białymstoku, Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum" pod wezwaniem Świętego Ducha w Łomży oraz Fundacja "Pomóż Im" na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi w Białymstoku.
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę