Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pomysł na prezent - kalendarz z Twoim zdjęciem

SNAPnGO to pierwsza łomżyńska aplikacja mobilna, która pozwala w kilku krokach bez umiejętności graficznych stworzyć własny kalendarz. Co ciekawe, teraz nie trzeba już zamawiać kilkuset kalendarzy. Można zamówić kilka albo tylko jeden.

– Aplikacja SNAPnGO powstała, by dać możliwość wszystkim, którzy do tej pory marzyli o tym, by mieć swój wyjątkowy, unikalny i niepowtarzalny kalendarz – mówi Daniel Puławski, pomysłodawca i właściciel aplikacji.

Snap_4lomza.jpg.jpg

Dziecinnie proste

Aparaty fotograficzne w smartfonach, które każdy z nas ma dziś przy sobie dają niesamowite możliwości. Większość z tych zdjęć, które robimy, na wakacjach, podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną na zawsze pozostaje w tych smartfonach. Czasem coś pojawi się w sieci na Facebooku albo na Instagramie, ale większość pozostaje w ukryciu – nieobejrzane przez nikogo są zasypane przez setki kolejnych zdjęć.

– Chciałem to zmienić. Chciałem dać ludziom możliwość zrobienia fajnej pamiątki z tych mobilnych zdjęć zrobionych smartfonami. I tak powstała aplikacja SNAPnGO. Dzięki aplikacji zdjęcie z wakacji, selfi z przyjaciółką, zdjęcia z zawodów, czy występów dzieci mogą pojawić się na kalendarzu, którego termin ważności to przecież cały rok!

SNAPnGO to bardzo proste narzędzie, dzięki któremu zdjęcia ze smartfona mogą ujrzeć światło dzienne, a dodatkowo stać się ozdobą domu, biura, czy też praktyczną dekoracją w salonie rodziców, dziadków albo przyjaciół – dodaje Daniel Puławski.

SNAPnGO to aplikacja do tworzenia wyjątkowych, spersonalizowanych prezentów. Dziś w aplikacji można stworzyć i zamówić kalendarz ze swoim zdjęciem. Jest kilka wzorów, a każdy ma możliwość ustawienia różnych kolorów tła. Po nowym roku w aplikacji pojawią się kolejne produkty, które będą gotowymi pomysłami na prezenty.

Jak to działa?

Instalujesz aplikację na swoim smartfonie; wybierasz rodzaj kalendarza, który chcesz wykonać (jednodzielny, trójdzielny, plakatowy, NOTE); wgrywasz swoje zdjęcie; decydujesz ile sztuk kalendarza chcesz dostać i podajesz adres wysyłki i gotowe. Aplikacja jest dziecinnie prosta. – W czasie prac nad aplikacją postawiliśmy na praktyczność – dodaje Puławski.

Nie trzeba wychodzić z domu, by odebrać zamówienia. Kalendarz kurierem dociera do zamawiającego, albo do osoby, której chcemy zrobić niespodziankę.

snap_zainstaluj.jpg.jpg

Specjalnie pod choinkę

Przed świętami pomyśleliśmy też o tym, że niektóre kalendarze zamówione w aplikacji SNAPnGO trafią pod choinkę jako prezenty dla najbliższych. I właśnie z tej okazji przygotowaliśmy specjalne opakowanie, które jest gotowe do położenia pod świątecznym drzewkiem. Wystarczy na nim napisać kto ma dostać prezent. Specjalna, świąteczna koperta prezentowa jest BONUSem dla tych, którzy teraz stworzą FotoKalendarz w aplikacji SNAPnGO. Koperta prezentowa jest dostępna dla kalendarzy jednodzielnych Standard, jednodzielnych NOTE oraz dla kalendarzy trójdzielnych. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOs. Wystarczy wejść www.snapngo.eu

POMYSŁ NA PREZENT

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę