Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijany trafił w radiowóz

Nieszczęścia chodzą parami przekonał się 63-letni mężczyzna. Wczoraj popołudniu jechał rowerem przez podłomżyńskie Rybno i niechcący uderzył w zaparkowany tam samochód. Okazało się, że był to nieoznakowany policyjny radiowóz.

W zdarzeniu szczęśliwie nikomu nic się nie stało i zniszczenia samochodu ani roweru nie były duże. Niestety policjanci wyczuli od rowerzysty zapach alkoholu. Okazało się, że 63-latek jechał rowerem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 
Jak podają policjanci był wczorajszym rekordzistą nietrzeźwości. W całym województwie podlaskim zatrzymano trzech nietrzeźwych kierowców. 63-letni rowerzysta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, ma odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę