Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Prezydent Duda odwiedzi Kulesze Kościelne

Główne zdjęcie
Wyciągnięte dłonie do Prezydenta Andrzeja Dudy w pobliskim Wysokiem Mazowieckiem 1.03.2019 r.

W pierwszej turze wyborów prezydenckich w 2015 roku Andrzeja Dudę poparło tu 78,57% mieszkańców, a w drugiej turze jeszcze więcej aż 93,58%. To były rekordowe wyniki w skali kraju. Ubiegający się o ponowny wybór Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda dziś wieczorem złoży wizytę w Kuleszach Kościelnych.

Kulesze Kościelne to niewielka gmina w powiecie wysokomazowieckim. W 32 wsiach mieszka około 3300 osób. To tu Andrzej Duda, wówczas kandydat PiS na Prezydenta RP walczący z ówczesnym Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, popieranym przez PO, zdobył największe  poparcie w kraju. 
Dziś Prezydent Andrzej Duda rozpoczynający starania o ponowny wybór na Prezydenta Polski odwiedzi Kulesze Kościelne. O godzinie 19.00 w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przy ul. Głównej 2 spotka się z mieszkańcami. W programie oficjalnej wizyty planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Wcześniej prezydent Duda odwiedzić ma  Spółdzielnię Mleczarską Mlekowitę w Wysokiem Mazowieckiem. To spotkanie, nie jest umieszczone w oficjalnym grafiku kancelarii prezydenta.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę