Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Karambol na moście w Wiźnie

Przez cztery godziny zablokowana była droga krajowa nr 64 Łomża - Jeżewo. Na moście przez Narew w Wiźnie doszło do zderzenia się aż 8 pojazdów. Na szczęście nikt z jadących w samochodach nie odniósł obrażeń. Według policji była to tylko kolizja.

Do zderzenia samochodów doszło po godzinie 17. Wówczas w wyniku marznących opadów nawierzchnia drogi przez most była pokryta cienka warstwą lodu. Na miejscu karambolu pojawiły się wszystkie służby ratownicze – straż pożarna, pogotowia ratunkowe i policja. 
Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia okazało się, że nikomu, z jadących w uczestniczących w karambolu pojazdów, nic złego się nie stało. 
Mimo to dopiero po godzinie 21. służbom udało się udrożnić zablokowany most i ruch na drodze krajowej nr 64   Łomża – Jeżewo został przywrócony.

Policja podaje że to jeden z trzech zdarzeń drogowych tego wieczoru. Zablokowana była także doga 678 Bokiny- Baciuty gdzie na oblodzonym moście doszło do zderzenia 5 pojazdów.

Dwie osoby w tym dziecko zostały poszkodowane w wypadku do którego doszło po godzinie 16. w miejscowości Turla Mała na drodze Siemiatycze  - Łochów. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Elżbiecin, piaskarka w drodze do Wizny,

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę