Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

„Żywa Nadzieja” solidarna z ofiarami pożaru

Fundacja „Żywa Nadzieja”, ściśle współpracująca z Grupą Ratowniczą „Nadzieja”, rozpoczyna zbiórkę środków finansowych na wsparcie rodziny, która padła ofiarą pożaru w Łomży. Ogień w mieszkaniu w bloku przy ul. Łagody pojawił się w poniedziałek, 18 listopada, w ciągu dnia i momentalnie objął jedno z pomieszczeń.

Pomimo, że mieszkańcy zaczęli natychmiast gasić płonący telewizor i wezwali straż pożarną, straty są duże. Spłonęła duża część wyposażenia, zniszczone zostały okna, okopcone jest całe mieszkanie. - Ponieważ koszty remontu są duże, postanowiliśmy jako mieszkańcy Łomży solidaryzować się z poszkodowanymi i rozpocząć zbiórkę środków pieniężnych. Z zebranych pieniędzy będziemy sukcesywnie kupować materiały budowlane i opłacać usługi związane z remontem – przekazuje ks. dr Radosław Kubeł z parafii Krzyża Świętego w Łomży, przy której od 2010 roku istnieje Fundacja na Rzecz Ratownictwa Społecznego „Żywa Nadzieja”, która od samego początku ściśle współpracuje z utworzoną przez ks. Radosława Grupą Ratowniczą „Nadzieja”.  

Wpłaty można przekazywać na konto:
Fundacja „Żywa Nadzieja”, 18-400 Łomża, ul. Zawadzka 55
Numer konta: 08 1440 1101 0000 0000 1162 3007
Tytuł przelewu: pomoc po pożarze na ul. Łagody w Łomży

zobacz: Pożar na 6 piętrze


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę