Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

EKORAJ w Kozłówce

Przez cztery najbliższe dni niewielka Kozłówka koło Rajgrodu zmieni się w stolicę ekologów. Od dziś do niedzieli odbędzie się tu III Międzynarodowe Forum Ekologiczne EKORAJ. Uczestniczą w nim dziennikarze, filmowcy, fotograficy oraz przyrodnicy i przedstawiciele organizacji pozarządowych z Polski i zagranicy. Podczas czterodniowej imprezy odbędą się przede wszystkim pokazy programów telewizyjnych: reportaży i audycji ekologicznych, a także warsztaty na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego i różnego rodzaju sympozja.

Głównym celem imprezy jest pogłębienie świadomości ekologicznej uczestników EKORAJU, jak i mieszkańców i młodzieży licznie odwiedzających salę projekcyjną i wykłady.
Forum organizuje Towarzystwo „Narew”, którym kieruje Joanna Wierzbicka wraz z Maciejem Faflakiem a patronat honorowy nad imprezą objęli Euroregion NIEMEN i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę