Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomża: PEPEES zatrudnia

Ponad sto osób znajdzie zatrudnienie przy tegorocznej kampanii ziemniaczanej prowadzonej w łomżyńskim PEPEES-ie. Będzie to praca sezonowa na trzy miesiące. Nabór pracowników prowadzony jest już od kilku tygodni. Rekrutacją pracowników zajmuje się specjalna firma. Jak dowiedziało się Radio Nadzieja do tej pory zatrudniono 12 osób, a pozostali – jeszcze ponad setka - zostaną zatrudnieni do końca tego tygodnia.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Pepees to największy zakład produkcyjny w Łomży. Zajmuje się przetwórstwem ziemniaków. Podczas sezonu skupuje i przetwarza około 150 tys. ton tego surowca. Ziemniaki dostarcza około 3,5 tys. plantatorów z całego regionu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę