Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Koniec wakacji z Panem Bogiem w Centrum Katolickim

Wakacje jeszcze trwają – ale te z Panem Bogiem w Centrum Katolickim w Łomży już się kończą. W piatek blisko 80-ciu uczestników półkolonii żegnało się ze sobą i z opiekunami. Ostatni dzień wakacyjnego szaleństwa odbył się w towarzystwie rodziców, którzy zostali zaproszeni na uroczyste zakończenie półkolonii. Maluchy miały szansę pokazać, jak dobrze bawiły się w Centrum Katolickim.

Wakacje z Panem Bogiem trwały od 27 czerwca w Centrum Katolickim przy parafii p.w. Krzyża Świętego. - Każdego dnia na dzieci czekały zajęcia sportowe, muzyczne i plastyczne oraz wycieczki i spotkania z ciekawymi ludźmi – mówi opiekunka półkolonii, Agnieszka Kenigsman. Dzieci poznały pracę policjanta i strażaka, zwiedzały Nowogród i Drozdowo. Oprócz zabaw i konkursów był też czas na wspólną modlitwę. Dzień rozpoczynał wspólny śpiew pieśni religijnych, a o godz. 15-00 dzieci odmawiały Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W Centrum kończą się półkolonie, ale nie oznacza to, że w budynku zapanuje cisza. Od poniedziałku do piątku do Centrum Katolickiego przychodzą dzieci, które nie mają co robić w wolnym czasie. Są tu sale - zabaw i komputerowa, w centrum można pograć w tenisa i wypić gorącą czekoladę.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę