Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ochryciuk dalej w PKS-sie

Na niespełna dwa miesiące przed wyborami parlamentarnymi i na niewiele ponad dwa miesiące przed utratą fotela wojewody Marek Strzaliński z SLD - Wojewoda Podlaski - przedłużył na kolejne trzy lata kontrakt menedżerski - związanemu z Sojuszem - dotychczasowemu zarządcy łomżyńskiego Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej Eugeniuszowi Ochryciukowi. Dotychczasowy trzyletni kontrakt Ochryciuka wygasł z ostatnim dniem lipca. Zdaniem Wincentego Proszczuka zastępca dyrektora Wydziału Skarbu Państwa i Przekształceń Własnościowych Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku i jednocześnie Przewodniczącego Rady Nadzorczej łomżyńskiego PKS-u kontrakt został przedłużony, bo Ochryciuk to bardzo dobry menadżer, a sama firma pod jego rządami stała się dochodowym przedsiębiorstwem.

“W pierwszym półroczu tego roku mimo ogromnego wzrostu cen paliw firma zarobiła na czysto 300 tys zł” – mówi Proszczuk.
Odmiennego zdania o zarządcy są działające w firmie związki zawodowe. Krzysztof Walendziewski przewodniczący Związku Zawodowego Kierowców dopatruje się tu działań politycznych.
Przypomnijmy w maju w łomżyńskim PKS-ie odbył się strajk okupacyjny. Jednym z żądań było odwołanie zarządy firmy. W pierwszych dniach czerwca w zakładzie przeprowadzono referendum w którym odwołania zarządy domagało się niemal 90% załogi PKS-u.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę