Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Egzaminy do Państwowej uczelni w Łomży

Egzamin z matematyki, historii lub geografii pisali dzisiaj kandydaci do nauki w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Na uczelni rozpoczęły się egzaminy wstępne dla chętnych do nauki na studiach dziennych. W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych pisali dzisiaj przede wszystkim ci, którzy zdawali starą maturę, lub na nowej zdawali inne przedmioty. Do egzaminów przystąpiło 150-ciu kandydatów.


W piątek kandydaci będą zdawać języki obce. Jeżeli im się powiedzie, to będą uczyć się na bezpłatnych studiach dziennych w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości na kierunkach Informatyka praz Zarządzanie i Marketing.
Rekrutacja na studia zaoczne do państwowej uczelni w Łomży ruszy we wrześniu. Kandydaci będą wyłaniani na podstawie konkursu świadectw.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę